Ara

109 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

109 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

109 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu

Dungeons 3 oyununa 12 Kasım 19.00’a kadar sahip olmak için Buraya tıklayabilirsiniz. Tıkladıktan sonra sayfadaki “Al” butonunu seçebilirsiniz. Epic Games hesabınız ile giriş yaptıktan veya kayıt olduktan sonra oyun kütüphanenize eklenecek.

Oyunun hikayesi ise şöyle; Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya’nın aklını yeryüzünün sevimli kıskacından çelip onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih seferberliğini yer altındaki ininden yönetmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onun arkasında kötülüğün birleşmiş güçlerinin desteği ile oyuncular, yeryüzünün iyiliksever canlılarını kesin olarak alt etmek için var olan tüm numaraları kullanmak zorunda kalacaklar.
 
Odalar, tuzaklar ve yapılarla birlikte eşsiz bir yer altı zindanı oluşturarak karanlık yönünü serbest bırak. Orclar, succubuslar, zombiler ve daha birçok alçak yaratık arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu ayağa kaldır. Birliklerini kurduktan sonra karanlıklardan çık ve biraz olsun kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu olan her şeyi ortadan kaldırdığın yeryüzünün aydınlığında orduna rehberlik ederek toprakları yozlaştır.
Dungeons serisinde ilk kez, rastgele oluşturulan seviyeleri deneyimle. Her oyun oturumu birbirinden farklı olacak ve kötülükle fetheden herkese sonsuz bir eğlence sunacak!

Sistem gereksinimleri MİN

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

İşlemci: Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 serisi) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 serisi)

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: AMD/NVIDIA ile en az 1024 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD Radeon HD 7000 serisi, NVIDIA GeForce GTX 600 serisi)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

 

Yorumlar
Henüz Bu Gönderiye Yorum Yapılmamıştır.
Yorum Yapınız