Ara

iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max ön sipariş tarihi!

iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max ön sipariş tarihi!

Phone 12’ler ekim ayında tanıtılmasıyla hemen satışa çıkmadı. Ön sipariş ile sadece iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri satın alınabiliyordu. iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max için gözler kasım ayına çevrilmiş ve ön siparişe çıkacağı tarih bekleniyordu. Nihayet belli olan tarihler kapsamında iPhone 12 modellerinin çıkacağı tarih belli oldu.

iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max modellerinin çıkacağı tarih

iPhone 12 Mini’nin ve iPhone 12 Pro Max’in yanında HomePod Mini için ön siparişler, 6 Kasım Cuma günü, Apple’ın geçtiğimiz yıldan beri kullandığı etkinlik saati olan Pasifik Saati ile 05.00’de başlayacak. Ön siparişe açılacak ürünler için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Macrumors’ta yer alan habere  göre listede Türkiye de bulunuyor. Bu kapsamda Türkiye’de 6 Kasım(yani bugün) ön siparişler 16.00’da açılacak deniyor. Diğer ülkelere kıyasla Türkiye’de ön siparişe hiç açılmayan iPhone 12’ler için fiyat bilgisi bile paylaşılmamışken merak iyice artıyor.

Türkiye’de merakla beklenen iPhone 12 ailesinin en küçüğü, özellikleriyle dikkat çeken iPhone 12 Mini’nin, Türkiye’de tıpkı iPhone 11 gibi daha fazla kişiye ulaşması bekleniyor. Daha uygun fiyatlı olması onu diğer modellere göre tercih edilebilir kılacak gibi duruyor. 6 Kasım‘daki ön siparişlerin ardından ilk ‌‌iPhone 12‌ Mini‌ ve 12 Pro Max modelleri 13 Kasım Cuma günü müşterilere ulaşacak.

HomePod Mini‌ ön siparişleri Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Japonya, İspanya, Birleşik Krallık ve ABD’de başlıyor. ‌HomePod Mini ise‌ 16 Kasım haftasında müşterilerine ulaşacak. Apple ayrıca ‌iPhone 12 Pro‌ Max’in ve ‌iPhone 12‌ Mini’lerin yanı sıra tüm ‌iPhone‌ modelleri için kılıfları da sunuyor.

Yorumlar
Henüz Bu Gönderiye Yorum Yapılmamıştır.
Yorum Yapınız