Ara

Samsung'un en yeni Galaxy A telefonları, özlediğimiz özellikleri daha düşük bir maliyetle karşımıza çıkarıyor

Samsung'un en yeni Galaxy A telefonları, özlediğimiz özellikleri daha düşük bir maliyetle karşımıza çıkarıyor

Yeni telefonlarda dört arka kamera, büyük ekranlar ve Samsung'un üst düzey Galaxy S serisinden çıkarılan kulaklık jakları ve genişletilebilir bellek gibi öğeler bulunuyor.

Samsung'un yeni genel telefon serisi üç modelle geldi: A52, A52 5G ve A72. Yeni cihazlar bazı üst düzey özelliklere sahip ancak Galaxy S kardeşlerinden daha ucuza mal oluyor, bu da onları geniş bir alıcı yelpazesi için çekici kılacak bir şey. 

Galaxy S21 serisi ile karşılaştırıldığında, yeni Galaxy A serisi telefonların tümü, şirketin birçok tüketicinin sevdiği üst düzey cihazlarından çıkarılan özelliklerle birlikte geliyor: kulaklık jakları, belleği 1 TB'a kadar genişletmek için MicroSD kart yuvaları ve kutudaki şarj cihazları. Ayrıca iki günlük pil ömrü, arkada dört kamera lensi ve Süper AMOLED ekranlar da sunuyorlar.

Ancak telefonlar için en büyük satış noktası fiyattır. Uluslararası olarak Galaxy A52 349 Euro (yaklaşık 415 $, 540 AU $), A52 5G 429 Euro (510 $, 660 AU $) ve A72 449 Euro (534 $, 690 AU $). Cihazlar Çarşamba günü bazı pazarlarda mevcut, ancak Samsung hangilerini detaylandırmadı ve henüz ABD fiyatlandırması sağlamadı. (Birleşik Krallık'ta Galaxy A52 5G şu anda 399 £ ve A72 419 £ karşılığında satılıyor. Normal A52 burada satışta değil.) 

Yorumlar
Henüz Bu Gönderiye Yorum Yapılmamıştır.
Yorum Yapınız